Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová výstava Mladá Boleslav 14.4.2007

15. 4. 2007

Klubová výstava Mladá Boleslav 14.4.2007

Přihlášených psů celkem:136

Otevřená třída psů:21

Rozhodčí: G.Perosino (I)

Sobotní výstava byla za krásného počasí. Pro pejsky možná až moc krásné. Ti se snažili schladit vším čím se dalo, nejen studenou vodou a ležením ve stínu, ale i nedalekým rybníkem. Samožřejmě, tuto radovánku mohli podstoupit psy, kteří již byli ohodnoceni. :-)

Kvůli (pro mě) veliké účasti psů museli být 3kruhy, aby se vše stihlo ještě ten den. I tak to bylo velmi nadlouho. V kruho č.1. se začla nejdříve hodnotit otevřená třída psů (té se zůčastnil Artuš). Do kruhu nastoupili všichni přihlášení psi a pan rozhodčí nás rozdělil na dvě poloviny. A začlo posuzování. Pan rozhodčí byl velmi důsledný, vybíral mohutné a veliké psy. Z jeho přístupu bylo jasné, že tato práce je pro něj koníčkem, rád se podělil o své zkušenosti a poradil nám jak nejlépe vystavovat, aby to nebyla křeč a násilí pro psa i nás. Na konci první poloviny vybral 3 psy a šlo se na druhou poloviny. Z té vybral už jen 2 psy. Z této pětice krásných psů vybral nejlepší 4 psy, kteří postoupili do odpoledního vyhlašování výtězů. Tak to šlo znova ve třídě šampionů a celé u fen.

Odpolední program začali soutěže (mladý vystavovatel, nej.pár, nej.chovatelská skupina) po soutěžích se začali vyhodnocovat vítězové tříd.

Dlouhý, ale velmi krásný,slunečný,úspěšný a veselý den. Taková byla sobota u Mladé Boleslavi.

Artuš získal výborný 3

 

Náhledy fotografií ze složky Klubová výstava Mladá Boleslav 14.4.2007